Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın

0232 34-777-01

www.dairetadilati.com

İzmir ve Ege Bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız İzmir / Bornova'da mantolama sizlere hizmet vermektedir.

Bina ve yapıların dış cephe Mantolama fiyatları Mantolama malzemeleri fiyatları ve mantolama birim fiyatları istenen mantolama çeşitleri özelliklere göre fiyat farklılığı göstermektedir. Fiyatlar ve malzemeler konusunda daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Mantolama yaptırmak evinizde veya yapılarınızda ısı yalıtım sağlar. Ayrıca % 50 oranında yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Mantolama yapılacak mantolama cephenize uygun olan mantolama malzemeleri:

Mantolama için çok çeşitli teknik verilere sahip ve  uygun olan ürün yelpazesi vardır. Mantolama yapılırken ısı yalıtımından en yüksek derecede yarar sağlamak için ;

ürün kalitesine çok dikkat edilmedir ve bu konuda teknik değerleri bilinmedilir.  Ayrıca uygulamanın da çok hassas ve özenli yapılması gerekmektedir. Doğru şekilde yapılmış mantolama ürün ve uygulama'nın birleşmesi sonucunda ısı yalıtımı sağlanmış olacak. Böylece size konforlu ve sağlıklı bir mekan oluşturacaktır.

Bu Konuda Özel Olarak Hazırlanmış Mantolama Bilgilendirme Uygulama Web Sitemize gitmek için buraya tıklayın lütfen. Mantolama Hakkında Bilmek İstedikleriniz Uygulama Detayları ve Çeşitli Bilgiler Burada Sunulmuştur.

İnşaat Terimleri

  • Otoklavlanmış Gözenekli Beton

    Özellikle prekast endüstrisinde yüksek ısı dayanıklılığı nedeniyle kullanılır. Portland çimentosu, kum veya siilsli malzeme, alçı taşı ve kireç ve ince öğütülmüş aliminyjmve suda yapılır. İlk karışım portland çimentosu, kum, kireç ve alçıtaşından oluşan bir harçtır. İnce öğütülmüş aliminyum eklenir ve kalıplara yerleştirilir. İnce öğütülmüş alüminyum çimento ve kireçle reaksiyona girerek hidrojen gazı açığa çıkarırlar. Homojen olarak hacmi 5 katına çıkarırlar. İstenilen şekilde kesilirler. Kesilen malzemeler yüksek ısı ve basınçlı kür uygulanır ve son hacmin %80 i hava kabarcıklarından oluşur.

    in O Harfi